Znalazł żonę leżącą w łóżeczku córeczki. Oto szokujący powód, dlaczego to zrobiła.

Dla Matta był to kolejny dzień jak co dzień. Wrócił do domu i zastał w nim coś, co go zupełnie zaskoczyło. Jego żona Dayna, z którą znał się już od czasów liceum leżała w łóżeczku ich kilkumiesięcznej córki Luelli. Ten widok niesamowicie go rozczulił.

Matt dokładnie wiedział, dlaczego jego żona tak postąpiła. Oto wyjaśnienie sytuacji.

Całkiem niedawno młode małżeństwo wybrało się na katolicką konferencję, gdzie misjonarz opowiadał o swoich przeżyciach z misji w Ugandzie. Znajdował się tam sierociniec dla najmłodszych dzieci. Po wejściu do przybytku misjonarz poczuł się zaskoczony, gdyż w miejscu, gdzie przebywało ponad 100 niemowląt, panowała kompletna cisza.

Zdziwiony zapytał się pracującej tam kobiety, dlaczego nie słychać płaczu. Usłyszał on przerażające wytłumaczenie. Dzieci ponoć płaczą tylko przez około pierwszy tydzień. Później widząc, że nikt na to nie reaguje, przestają.

Gdy Dayna wysłuchała tej, historii poczuła się wstrząśnięta. Co prawda sama nieraz odczuła irytację i zmęczenie marudzeniem małej Luelli, ale od tej pory obiecała jej być zawsze, gdy mała tego potrzebuje. Nie po to, żeby Luella przestała płakać, ale po to, by wiedziała, że może.

Podziel się tą wstrząsającą, ale i niezwykle ważną lekcją rodzicielstwa z najbliższymi.

Poród zakończył się dramatem. Dziecko było martwe. Ale to, co stało się później, zszokowało wszystkich.

Karminie piersią. Piękno rodzicielstwa czy oburzający widok? Zapoznaj się z niezwykłym stanowiskiem w tej kontrowersyjnej sprawie.